طرز تهیه کره بادام زمینی رژیمی خانگی

چگونه در خانه کره بادام زمینی درست کنیم؟

Almond butter

اگر کره بادام زمینی یکی از خوراکی های مورد علاقه شما باشد به احتمال زیاد هزینه ماهیانه زیادی را برای آن صرف میکنید در این مقاله می

خواهیم یک دستور آشپزی ویژه ارائه کنیم که هم میتوانید از طعم یک کره بادام زمینی خانگی لذت ببرید و هم در هزینه های خود صرفه

جویی کنید.

به گزارش آلامتو به نقل از پارسی دی؛ چه چیزی باعث شده که من بخواهم کره ی بادام زمینی را در خانه درست کنم؟ خب باید بگویم که

من صبح ها از میل کردن کره بادام زمینی خانگی که بر روی نان تست مالیده شده باشد لذت می بردم و بهتر است بدانید که کره بادام زمینی

خانگی بسیار بهتر از کره بادام زمینی خریداری شده از فروشگاه هاست.

کره بادام زمینی خانگی فوق العاده غلیظ و خامه ای است و طعم آن مانند بادام گرم و تازه بو داده شده است. حالا که تفاوت بین این دو کره

را متوجه شدم ، دیگر دوست ندارم به فروشگاه مواد غذایی بروم و کره بادام زمینی آماده بخرم. علاوه بر این، من مقدار کمی دارچین، وانیل و

شربت افرا نیز درون کره بادام زمینی خانگی ام می ریزم که طعم فوق العاده ای به آن می بخشند. پس چرا چنین چیز فوق العاده ای را درست

نکنم. علاوه بر این من از شما هم دعوت می کنم تا این کار را در خانه انجام دهید و از طعم بی نظیر کره بادام زمینی خانگیتان لذت ببرید.

ادامه مطلب

تهیه پنیرپیتزای خانگی

طرز تهیه کره ی بادام زمینی

چاشنی های خوشمزه برای آشپزی

بادام ,زمینی ,کره ,طعم ,هم ,العاده ,بادام زمینی ,کره بادام ,ی بادام ,از طعم ,فوق العاده ,بادام زمینی خانگی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سئو و محتوا نویسی روز نوشت هایم طالبی اسبوئی فان باران | سایت تفریحی و سرگرمی | باران چت | چت باران فروشگاه آنلاین کفش چرم تبریز ایرانیاتبلیغ لارستان بزرگ roshannovin ارائه انواع لنت با کیفیت مشاوره و راهنمایی در مورد کسب و کارها